Choď na obsah Choď na menu
 


Niečo o mojej najobľúbenejšej skupine - ONE DIRECTION

 One Direction je britsko-írska chlapčenská skupina, ktorú tvorí Harry Styles, Zayn Malik, Liam Payne, Niall Horan a Louis Tomlinson. Umiestnili sa tretí v siedmej sérii X-Factoru. 

Louis Tomlinson sa narodil 24. decembra 1991 a je najstarším členom skupiny. Pochádza z mestečka Doncaster v Južnom Yorkshire v Anglicku.

Harry Styles sa narodil 1. februára 1994 a je tak najmladším členom skupiny. Pochádza z dedinky Holmes Chapel v Anglicku a bol lídrom skupiny White Eskimo. Vymyslel názov skupiny "One Direction".

Zayn Malik sa narodil 12. januára 1993, má pakistanský pôvod a pochádza z Bradfordu v severnom Anglicku.

Niall Horan sa narodil 13. septembra 1993 v írskom Westmeath, v mestečku Mullingar.

Liam Payne sa narodil 29. augusta 1993 v anglickom meste Wolverhampton, v západnom Midlands. Študuje hudbu a prvýkrát súťažil v X-Factore v roku 2008, no Simon Cowell mu odporučil prísť o 2 roky.

 

V roku 2010 sa všetci piati členovia pokúsili umiestniť v chlapčenskej kategórii v speváckej súťaži The X Factor, kde sa im to nepodarilo. Po návrhu hosťujúcej porotkyne Nicole Scherzinger boli spojení do jednej skupiny a preradení do kategórie skupín. Ich mentorom sa stal Simon Cowell. One Direction napokon skončili tretí, po finalistke Rebecca Ferguson a víťazovi Matt Cardle. Po skončení súťaže sa ich pesnička "Forever Young" dostala na internet.

 

 

1402384.jpg

 
 

 

Portrét

Archív

Kalendár
<< január / 2021 >>